Česká pojišťovna Mistrovství České republiky 2017 se kvapem blíží a my se nemůžeme na datum konání 9. 12. 2017 ani dočkat!

Připomínáme, že v každé kategorii se mohou zúčastnit pouze závodníci registrovaní v ČGF pro sezónu 2017 ve sportu Olympijský šplh!

Přičemž od letošní sezóny musejí mít všichni závodníci dvě účasti na nominačních závodech VC s platnými pokusy (pravidlo 8b).

Výkonný výbor šplhu na laně

Jak bude závod probíhat a jaké jsou jeho další podrobnosti se dozvíte v propozicích mistrovství.

Abychom mohli, my pořadatelé, zajistit co nejlepší podmínky pro vás, závodníky, velice nám usnadní práci, pokud se zavčas přihlásíte na tyto závody, nejlépe pomocí formuláře níže.

Přihláška – registrace do závodu

Pokud jste využili možnost registrovat se na našem webu a vyplnili jste příslušné údaje v profilu Vašeho uživatele, měl by být formulář níže prakticky celý předvyplněn. Vy tak pouze kliknete na tlačítko Odešli, a o více se tak nemusíte starat ;-). Případná registrace na webu Vám nezabere více jak minutu Vašeho času a posléze ušetří mnohem více.

  Jméno *

  Příjmení *

  Oddílová příslušnost *

  Kategorie * (Ženy a dorostenky / Dorostenci / Muži / Senioři)

  Rok narození *

  Váš email *

  Anti-spamová ochrana Google reCAPTCHA *

  [recaptcha]
   
  Odesláním přihlášky souhlasíte s pravidly Olympijského šplhu. Tímto potvrzením jste si zároveň vědom/apravidla 8b pravidel OŠ - minimálně 2 účasti a registrace u ČGF našeho sportu - v opačném případě nebude umožněn start na závodě *.

  Data nejsou sdílena třetí straně a jsou využita pouze k účelům registrace.

  * povinná položka

  Nebo můžete zaslat výše zmíněné údaje přímo na mechacek@svetsplhu.cz, e-mailovou adresu jednoho z pořadatelů závodu.

   

   

  Česká pojišťovna Mistrovství ČR ve šplhu na laně 2017 - plakát

  Česká pojišťovna Mistrovství ČR ve šplhu na laně 2017 – plakát