Na athénských základech byl již před mnoha lety uspořádán závod v Novém Městě nad Metují, a to legendou šplhu Bedřichem Lovákem do 14m výšky. Dokonce nemálo kvalitních závodníků má s touto výškou značné problémy, ale jiní mají tuto délku lana v oblibě a ochotně na ni trénují mnoho měsíců před konáním tohoto klání. Jak si letos povedou, se dozvíme již 29. června. A tak neváhejte a přidejte se nejen k těmto borcům, ale i k ostatním, pro které je výška 3 respektive 4,5 metru. Podrobnosti se dozvíte v propozicích níže.

Přihláška – registrace do závodu

Pokud jste využili možnost registrovat se na našem webu a vyplnili jste příslušné údaje v profilu Vašeho uživatele, měl by být formulář níže prakticky celý předvyplněn. Vy tak pouze kliknete na tlačítko Odešli, a o více se tak nemusíte starat ;-). Případná registrace na webu Vám nezabere více jak minutu Vašeho času a posléze ušetří mnohem více.

  Jméno *

  Příjmení *

  Oddílová příslušnost *

  Kategorie * (hlavní kategorie bez omezení (14m) / žákyně, žáci (3m) / ženy, dorostenky, dorostenci, starší žáci (4,5m) / příchozí (4,5m))

  Rok narození *

  Předpokládaný čas *

  Váš email *

  Odesláním přihlášky souhlasíte s pravidly Olympijského šplhu *.

  Data nejsou sdílena třetí straně a jsou využita pouze k účelům registrace.

  * povinná položka


  Nebo můžete zaslat výše zmíněné údaje přímo na citakral@seznam.cz, e-mailovou adresu pořadatele závodu.

   

   


  The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.